Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Krzekotów - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 999 000 zł465 m² 4 298,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowo-usługowy 465 m Głogów, ul. Okrężna Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowym o łącznej powierzchni użytkowej 465 m . Obiekt wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Głogów

Piastów Śląskich,Głogów(Krzekotów + 7 km)

350 000 zł41,70 m² 8 393,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wyjątkowa Perełka! Na sprzedaż lokal usługowy usytuowany na parterze, z przynależnym ogródkiem. Lokal, obecnie zaaranżowany na salon fryzjerski, charakteryzuje się 41 m2 powierzchni użytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł185,40 m² 18 878 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Popularna lokalna włoska Restauracja Centrum miasta Rawicz Spaghetteria La Sorpresa Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr licencji pfrn   Na sprzedaż świetnie prosperujący lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Wołodyjowskiego

Polkowice(Krzekotów + 24 km)

250 000 zł49,26 m² 5 075,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polkowice, lokal handlowy 49,26 m2, 250 000 zł sprzedam. Na sprzedaż lokal handlowy o powierzchni zabudowy 49,26 m2 położony w miejscowości Polkowice. Dostępny: od zaraz. Rolety na witrynach.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł418 m² 4 545,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż Lokal Handlowo-Usługowy o powierzchni około 418 m2 przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lubinie. Nieruchomość posiada grunt na własność z możliwością rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Legnicka

Polkowice(Krzekotów + 24 km)

495 000 zł150 m² 3 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedaż Nr oferty: sldoc7809 Kategoria: lokal użytkowy Miasto: polkowice Powierzchnia: 150m2 opis Na sprzedaż wolnostojący lokal użytkowy, położony w Polkowicach przy ul. Legnickiej, którego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Głogów

Głogów(Krzekotów + 7 km)

58 000 zł20 m² 2 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Na sprzedaż lub wynajem (400 zł/ miesiąc) garaż w zabudowie szeregowej przy ul. Generała Władysława Sikorskiego. Garaż znajduje się w kompleksie garaży składającego się ze 116 boksów.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany Głogów

Głogów(Krzekotów + 7 km)

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Potrzebujesz lokalu na własną działalność? Jesteś zainteresowany dużą powierzchnią ? A może planujesz rozwój działalności i potrzebujesz kolejnych pomieszczeń? Idealnie! Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal użytkowy, ul. Borówkowa

Polkowice(Krzekotów + 24 km)

632 088 zł87,79 m² 7 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu nowe lokale bezczynszowe przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od Dewelopera. Ogłoszenie sprzedaży dotyczy lokalu na parterze o nr C.P0.L1.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Skrzetuskiego

Polkowice(Krzekotów + 24 km)

1 100 000 zł152 m² 7 236,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu ofertę lokalu usługowo- handlowego. Lokal znajduję się w Polkowicach na osiedlu bloków wielorodzinnych przy niedalekiej odległości Szkoły podstawowej nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Krzekotów

Krzekotów,dolnośląskie

50 000 zł63 m² 788 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecam do kupienia lokal handlowo-usługowy w Krzekotowie w gm. Głogów. Lokal jest położony w środku wsi. Jest jedynym sklepem we wsi. Powierzchnia lokalu to 63,4 m2. Lokal składa się.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij